[band]

Pro pořadatele

Po patnáctileté zkušenosti z hraní na lokálních hudebních akcích, zábavách a oslavách jsme se rozhodli jako skupina věnovat více vlastní tvorbě. V repertoáru máme i nadále covery světoznámých metalových songů. Žánru rock/metal/punk se držíme i ve vlastní tvorbě.

V rámci našich živých vystoupeních si zakládáme na komunikaci s publikem. Texty našich songů jsou zpěvné, vtipné, vhodné pro interakci s publikem. Věříme, že by naše produkce mohla vaši akci pozitivně obohatit.

Momentálně intenzivně pracujeme na vydání našeho prvního CD. Naši tvorbu zatím naleznete k poslechnutí na našem YouTube kanále, nebo sociálních sítích. Aktuální novinkou je vydání videoklipu k singlu Poslouchej kámo. Odkazy na náš  YouTube, web,  Bandzone a FB naleznete níže.

Pro vaši akci nabízíme flexibilní vystoupení - klasický hodinový koncert s vlastní tvorbou, anebo prodloužené hraní cca na dvě hodiny. V dvouhodinovém vystoupení bychom prokládali vlastní tvorbu známými covery převážně tvrdšího ražení - iron Maiden, Metallica, System of a Down, apod.  Můžeme upravit dle domluvy.

 

Předem děkumene za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.

 

 

sledujte náš Facebook

Krounex na Facebooku

sledujte náš Instagram

Krounex na Instagramu

sledujte nás na Youtube

Krounex na YouTube

sledujte nás na bandzone

Krounex na Bandzone