[band]

Pro pořadatele

Po více než patnáctileté zkušenosti z hraní na lokálních hudebních akcích, zábavách a oslavách jsme se rozhodli jako skupina věnovat více vlastní tvorbě. V repertoáru máme i nadále covery světoznámých metalových songů. Žánru rock/metal/punk se držíme i ve vlastní tvorbě.

V rámci našich živých vystoupeních si zakládáme na komunikaci s publikem. Texty našich songů jsou zpěvné, vtipné, vhodné pro interakci s publikem. Věříme, že by naše produkce mohla vaši akci pozitivně obohatit.

Momentálně intenzivně pracujeme na vydání našeho prvního CD. Naši tvorbu zatím naleznete k poslechnutí na našem YouTube kanále, nebo sociálních sítích. Aktuální novinkou je vydání videoklipu k singlu Poslouchej kámo. Odkazy na náš  YouTube, web,  Bandzone a FB naleznete níže.

Pro vaši akci nabízíme flexibilní vystoupení - klasický hodinový koncert s vlastní tvorbou, anebo prodloužené hraní cca na dvě hodiny. V dvouhodinovém vystoupení bychom prokládali vlastní tvorbu známými covery převážně tvrdšího ražení - Iron Maiden, Metallica, System of a Down, apod.  Můžeme upravit dle domluvy.

Předem děkujene za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.

Stage plan kapely

 

 

 

sledujte náš Facebook

Krounex na Facebooku

sledujte náš Instagram

Krounex na Instagramu

sledujte nás na Youtube

Krounex na YouTube

sledujte nás na bandzone

Krounex na Bandzone